افتخارات آکادمی هرمس

افتخارات آکادمی هرمس

با رشد روزافزون تکنولوژی و پیشرفت بشر در زمینه علوم مختلف و دستیابی به شناخت بیشتر از علت بسیاری اتفاقات و تلاش در جهت بهبود و ارتقا راه حل های آنها؛ در زمینه علوم پزشکی و مخصوصا حوزه پوست و زیبایی و لیزر پیشرفت های بسیار چشمگیری حاصل شده است.

تکنولوژی های جدید و به روز با تمرکز برعلت ایجاد اختلالات پیری پوست، منجر به کاهش علایم و سرعت پیری پوست شده و با رفع مشکلات پوستی حاصله ناشی از علل مختلف مانند نور خورشید و افزایش سن و… باعث شکل گیری فرآیندهای جوانسازی و بهبود نمای ظاهری و ساختار کلاژن وعناصر پوست می شوند.

 آکادمی هرمس

آکادمی هرمس از مراکز برجسته و عالی رتبه در زمینه مراقبت پوستی در تهران می باشد. دوره آموزش مراقبت پوست و مو و زیبایی توسط اساتید مجرب و متخصص زیبایی و در پارک فناوری دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

در این دوره های آموزشی شما می توانید برترین تکنیک های علمی را با هدف ارتقاء سطح کیفیت علمی و مهارت های حرفه ای فراگیرید. در پایان دوره آموزش مراقبت پوست مو زیبایی به کلیه افراد شرکت کننده مدرک بین المللی و معتبر از سازمان فنی و حرفه ای اعطا می گردد.

افتخارات آکادمی هرمس افتخارات آکادمی هرمس افتخارات آکادمی هرمس

افتخارات آکادمی هرمس

چرا باید آکادمی هرمس را انتخاب کنیم؟

آکادمی های آموزشی پوست مو و زیبایی مجهز و معتبر مانند هرمس که دارای مدرن ترین و مجهزترین دستگاه‌ها جهت پاکسازی پوست صورت و بدن و همچنین متخصصین حرفه ای است مکانی امن را برای شما عزیزان فراهم می کند که با اطمینان به این مرکز مراجعه کرده، و از دوره های آن بهره مند شوید.

بخش مهمی از دوره های آموزش پاکسازی صورت به صورت عملی انجام می شود که نیازمند وجود تجهیزات کامل است که تمامی این تجهیزات در این آکادمی موجود است. در این مرکز کلیه آموزش ها قدم به قدم به هنرآموز آموزش داده می شود و در نهایت به هنرآموزان گرامی مدرک پوست بین المللی و معتبر ارائه می گردد.

افتخارات آکادمی هرمس

افتخارات آکادمی هرمس

دوره آموزش فیشیال
15%
تخفیف
بدون امتیاز 0 رای
850,000 تومان
850,000 تومان
دوره آموزش مزووایت
29%
تخفیف
بدون امتیاز 0 رای
500,000 تومان
500,000 تومان
دوره آموزش احیا و مراقبت از مو
15%
تخفیف
بدون امتیاز 0 رای
8,500,000 تومان
8,500,000 تومان
دوره آموزش کار با مواد
25%
تخفیف
بدون امتیاز 0 رای
6,500,000 تومان
6,500,000 تومان
دوره مراقبت از پوست و مو
17%
تخفیف
بدون امتیاز 0 رای
10,000,000 تومان
10,000,000 تومان

درباره هرمس

آکادمی هرمس با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ایی کشور و مستقر در پارک علم و فن آوری دانشگاه شهید بهشتی تهران با پرسنل مجرب و افرادی که مرتبط با رشته های پزشکی و زیبایی و لاین های مراقبتی در این شاخه مشغول به فعالیت هستن انواع دوره های مراقب از پوست را برگزار می نماید.

دوره های مراقبت پوست و مو و لاین های زیبایی

این آکادمی در لاین های خود قوی ترین و مجهز ترین مرکز اموزشی در سطح کشور می باشد و بالاترین تعداد هنر جو در دو دهه از این مرکز فارغ التحصیل شده اند. هدف این مجموعه، آموزش های تخصصی در همه لاین های زیبایی و طبق استانداردهای آموزشی و ارائه مدارک معتبر در لاین های مراقبت و زیبایی و بهداشت و ایمنی می باشد.

افتخارات آکادمی هرمس افتخارات آکادمی هرمس افتخارات آکادمی هرمس افتخارات آکادمی هرمس