کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات آکادمی هرمس موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به ‏‌سایت هرمس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات آن است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین هرمس از سوی کاربر است.

قیمت گذاری

در قیمت گذاری کالاهای موجود در هرمس تمام تلاش بر این است تا قیمت ها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در آکادمی هرمس بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در هرمس در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد. در صورتی که موجودی محصولی در هرمس به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای هرمس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای هرمس محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی هرمس با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است. ما در هرمس این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگی های محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود.